DİLBANK'TAN AÇILIŞA ÖZEL İNDİRİMLER

Açılışa özel tüm seanslarda %40'a varan indirimlerimizi kaçırmayın. 

GENEL İNGİLİZCE

Pearson’ın kitaplarının kullanıldığı, Avrupa Dil Portfolyosu'na göre belirlenmiş 6 seviyeden (A1-A2-B1-B2-C1-C2) oluşan Genel İngilizce Kurslarımız ile konuşma, yazma, dinleme ve okuma gibi 4 dil becerinizi de geliştirebilirsiniz.

IELTS / TOEFL Hazırlık

Ana dili İngilizce olmayan kişilerin İngilizce yeterliliğini ölçmek için kullanılan ve dünyanın her yerinde geçerli olan IELTS / TOEFL gibi İngilizce sınavlarına DilBank bünyesinde sunulan grup ya da bireysel eğitim programlarıyla hazırlanabilirsiniz.

ÖZEL DERS

GMAT, GRE, SAT, ACT, AP, IB, A-Level, İtalya Mimarlık Sınavı, Bocconi Test, IMAT, UKCAT ve daha bir çok sınava yönelik olarak öğrencilerin bireysel seviyelerine uygun olacak şekilde planlanan özel derslerimiz ile kısa sürede başarıya ulaşabilirsiniz.

HAZIRLIK ATLAMA

Üniversitelerin hazırlık sınıflarını başarı ile tamamlamak ya da hazırlık sınıfını atlamak için geçilmesi gereken Proficiency (Yeterlilik) sınavlarına yönelik sunduğumuz yoğunlaştırılmış hazırlık programlarımız ile hedefinize ulaşın.

YURTDIŞI HAZIRLIK PROGRAMLARI

Yurtdışında anlaşmalı olduğumuz okulların programlarına IELTS / TOEFL gibi sınavlara ihtiyaç olmadan sadece DilBank’tan alacağınız sertifika ile girebilme fırsatı yaratan yurtdışı hazırlık programlarımız ile yurtdışında eğitiminize başlayın.

YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Malta ve bir çok Avrupa ülkesinde bulunan partner okullarımız vasıtasıyla yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimize dil kursu, lise, lisans, lisansüstü, diploma ve sertifika programları için ücretsiz danışmanlık sunuyoruz.

ŞİRKETLER İÇİN ÇÖZÜMLER

Eğitim koordinatörümüz tarafından şirketinizin ihtiyaçlarınıza yönelik olarak dilerseniz okulumuz ya da şirketiniz bünyesinde dizayn edilecek olan grup ya da bire bir eğitimler ile çalışanlarınızın İngilizce seviyelerini en üst seviyeye çıkarın.

DİĞER DİLLER

Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça gibi dünyada yaygın olarak kullanılan diğer yabancı diller için sunduğumuz grup ve bire bir derslere katılarak bu dillerdeki yeterliliğinizi hızlı bir şekilde geliştirin.


 

Bilgi İstek Formu

Adınız*
Soyadınız*
E-posta*
Telefon*
İlgilendiğiniz Program?*
Mesajınız

DilBank Hakkında

DilBank, deneyimli akademik kadrosu, CEFR ve GSE standartlarına uygun hazırlanmış müfredatı, öğrencilerine sunduğu kaliteli eğitim materyalleri, online eğitim portalı ve sınırsız konuşma pratiği yapabileceğiniz sınıfları ile size Türkiye’de alabileceğiniz en iyi İngilizce eğitimi sunmaktadır.

Öğrenci Yorumları

DilBank'ta IELTS Sınav Hazırlığı

Yüksek lisans yapmaya karar verdiğimde beni bir karamsarlık sarmıştı. İngilizce seviyem yeterli olacak mıydı? bilemiyordum.   Devamı

Kaan Yılmaz
Kaan Yılmaz
Öğrenci
DilBank'ta Proficiency Sınavı Hazırlığı

bu sene Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazandım. Bölümümü en kısa zamanda bitirmek istediğim için İngilizce hazırlık sınavına girm...   Devamı

Tülin Türker
Tülin Türker
Öğrenci
DilBank'ta Aldığım İngilizce Dil Eğitimi

Doğuş Üniversitesi 4 Sınıf iktisat bölümü öğrencisiyim. Üniversiteye başladığımdan beri Work and travel yapmak istiyordum bunun için dil eğitimi al...   Devamı

Mustafa Ağır
Mustafa Ağır
Öğrenci
Tüm Yorumlar...

Bizi Takip Edin

whatsapp1